חזיות שאיבה והנקה איכותיות לכל אישה

לכל אורך שלבי ההיריון המאתגרים, גוף האישה עובר שינויים תמידיים בין אם מדובר בשינויים הורמונליים ובין אם מדובר על שינו פיזיולוגיים אשר חלקם נוגעים לשינויים במבנה הגוף ובתוכם השינויים אשר עוברים על חזה האישה אשר משתנה והופך למלא ואף ורגיש הרבה יותר מהרגיל, דבר אשר ישפיע מאוד על תקופת ההנקה אשר תתחיל מיד לאחר הלידה הצפויה והמרגשת.

על מנת להפוך את חווית ההנקה לחיובית ומעשירה, יש לבחור חזיות שאיבה אשר עשויות מבד נושם ואיכותי המשרה תחושה נינוחה על עור גופך לאורך כל היום. חשוב מאוד לבחור חזיית  שאיבה איכותיות ולא להתפשר על איכות שכן יש לכך השפעה גדולה מאוד על חווית ההנקה ועל ההרגשה הפיזית והנפשית של האם המניקה.

חזיית שאיבה במגוון עיצובים אופנתיים

תקופת ההנקה מביאה עמה שינויים רבים אשר משפיעים הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. לכל אישה ובוודאי אישה לאחר לידה, חשוב מאוד להרגיש בנוח עם הגוף שלה, להרגיש נחשקת ונאהבת וחלק מאוד מרכזי בהרגשה הזו, הוא באפשרויות אשר מציגות חזיות שאיבה אשר מגיעות במגוון צבעים ועיצובים, המאפשרים לכל אישה להתחבר לצד האינטימי שלה ולהרגיש נחשקת מתמיד. חשוב מאוד לבחור חזיית שאיבה אשר מצד אחד תהיה אופנתית ומצד שני, תהיה נוחה לאורך כל שעות היום ותאפשר חווית הנקה ושאיבה נוחה וללא כל כאבים או אי נוחות המתלווה אליהן.

חזיות שאיבה ייחודיות 

אחת היתרונות של חזיית שאיבה איכותית כמו זו שתוכלו לרכוש באתר של MAMA BEAR, היא בכך שהיא מאפשרת מצד אחד נוחות ומצד שני פונקציונאליות לאורך כל תהליך ההנקה. חזיות שאיבה איכותיות מעניקות את האפשרות לשאיבה כפולה ללא כל בעיה ואף מתאימות מבחינה המבנה והצורה שלהן, לכל סוגי משאבות ההנקה הקיימות כיום בשוק ואף יותר מכך, הן מאפשרות למשאבות להתחבר אליהן ללא כל בעיה, עד כדי כך שאין צורך בשימוש בידיים לאורך כל השאיבה וכי הידיים חופשיות למטלות ועיסוקים אחרים. חזיות שאיבה, הן המוצר החשוב ביותר לרווחת האישה המניקה הן בפן הנפשי והן הפיזי ומדובר על מוצר אשר בעל יתרונות רבים המאפשרים חיסכון בזמן ואפשרויות לביצוע כמה משימות במקביל.

נעלי ילדים שילוב של אופנה ובריאות

עולם האופנה כבר מזמן השתלב עם עולם נעלי הילדים אך להבדיל מהמבוגרים שלפעמיים אין לנו בעיה קצת להוריד באיכות הנעל ופגיעה בבריאותנו בשביל היופי אצל

השפעת מגפת הקורונה על הרגלי הצריכה

הקורונה נכנסה לחיינו ושינתה דברים רבים. אחד מהדברים הוא הרגלי הצריכה שלנו שהשתנו מקצה לקצה . אם בעבר אנשים היו יותר חשדנים לגבי קנייה באונליין

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

כך תכינו מחיות טבעיות לתינוקכם

אין אושר גדול יותר מתינוק חדש שמצטרף למשפחה. אם אתם זוג וזהו ילדכם הראשון האושר והשמחה כפולים ומכופלים, שכן זה הילד שהפך אתכם לזוג הורים

חומרי יצירה

התקופה הנוכחית שעוברת על כל עם ישראל מייצרת הרבה זמן בו אנו נדרשים להעסיק את ילדינו, ההפסקה מבית הספר והגנים פירושה שעות ארוכות יותר של זמן פנוי. למרות שמסכים עשויים להיות ברירת המחדל ציוד ליצירה יכול לספק מפלט של שקט ועשייה, לקדם יצירתיות וזמן איכות, במיוחד כשמדובר על שעות רבות בבית .

תחתוני מחזור דימום לאחר לידה

כל מה שרצית לדעת על תחתוני מחזור לדימום לאחר לידה

תחתוני מחזור הופכים להיות מאוד פופולריים לאחרונה, ובצדק. חוץ מזה שהם האלטרנטיבה הכי בריאה ומשתלמת למוצרי היגיינה חד פעמיים, הם גם מתאימים לדימומים לאחר לידה. מתחבושות ועד תחתונים חד פעמיים, קיימים היום בשוק המון מוצרים לאותם שבועות שלאחר לידת התינוק שלך. כולנו מחפשות את המוצר שיגן עלינו מדליפות ויהיה לנו נוח, ותחתוני מחזור הם המוצר המושלם לכך.